Informatie voor ouders/verzorgers

Wij vinden het heel belangrijk dat u als ouder/verzorger nauw betrokken bent bij de opleiding van uw zoon of dochter. Ook willen wij u zo goed mogelijk op de hoogte houden over wat er op school en binnen de opleiding gebeurt. En natuurlijk dat u goed inzicht heeft in de studievoortgang van uw zoon of dochter. Daarom informeren wij u regelmatig en kunt u altijd contact opnemen met de studieloopbaanbegeleider. De belangrijkste onderwerpen zetten wij hieronder voor u als ouder/verzorger op een rij.

Wat kunt u van ons verwachten?

Uiteraard goed onderwijs en goede begeleiding van onze studenten. Ook mag u verwachten dat wij u informeren over ontwikkelingen binnen de school en over de studieresultaten of mogelijk verzuim van uw zoon of dochter. Ook mag u van ons verwachten dat we goed bereikbaar zijn voor uw vragen, opmerkingen of eventuele klachten.

Wat verwachten wij van u?

Probeer uw zoon of dochter zo goed mogelijk te ondersteunen en te stimuleren zodat hij of zij het beste uit de opleiding haalt. Wees betrokken en zorg dat u op de hoogte blijft van ontwikkelingen van uw zoon of dochter en de opleiding. Dat kan door e-mails, brieven en andere stukken van de school goed te lezen. Informeer ons als het niet goed gaat met uw zoon of dochter, voorkom ongeoorloofd verzuim en laat het ons weten wanneer uw zoon of dochter met een goede reden niet aanwezig is.

Delen van informatie

ROC Leiden vindt het belangrijk ouders/ verzorgers te betrekken bij de studie van hun zoon of dochter. We spreken hierbij over twee soorten informatie: 1. Algemeen nieuws over (actuele situatie van) ROC Leiden, het domein en de opleiding. 2. Specifieke en dus persoonlijke informatie over studievoortgang en verzuim van uw zoon of dochter.

Blijf op de hoogte

Meld u aan voor de nieuwsbrief waarmee we u op de hoogte houden van nieuws over ROC Leiden en de opleiding van uw zoon/dochter.

Contact met school

Studieloopbaanbegeleider is uw contactpersoon
De studieloopbaanbegeleider (slb’er) is voor u als ouder het belangrijkste aanspreekpunt. Bij vragen over school of de opleiding of als u iets anders wilt bespreken wat belangrijk is voor de studievoortgang van uw zoon of dochter, kunt u altijd contact met hem of haar opnemen. Omdat de slb’er les geeft, kunt u het best en snelst een e-mail sturen naar het mailadres van de opleiding. U ontvangt dan een ontvangstbevestiging en de slb’er neemt contact met u op.

Mailadressen
Via een van de onderstaande mailadressen kunt u contact opnemen met de studieloopbaanbegeleider van uw zoon of dochter.

Zet in uw e-mail duidelijk:
-          Naam van uw kind (en indien bekend studentnummer)
-          Opleiding en leerjaar
-          Indien bekend naam van de slb’er

Economie en Administratie economie-administratie@rocleiden.nl
Educatie educatie@rocleiden.nl
Entreeopleiding entreeopleiding@rocleiden.nl
Facilitaire Dienstverlening facilitairedienstverlening@rocleiden.nl
Handel en Ondernemerschap handel-ondernemerschap@rocleiden.nl
Horeca horeca@rocleiden.nl
ICT, Media en Vormgeving  
ICT ict@rocleiden.nl
Media en Vormgeving media-vormgeving@rocleiden.nl
Middelbaar Laboratoriumonderwijs voorlichting.mlo@hsleiden.nl
Mobiliteit en Voertuigen mobiliteit-voertuigen@rocleiden.nl
Sport sport@rocleiden.nl
Techniek techniek@rocleiden.nl
Toerisme en Recreatie toerisme-recreatie@rocleiden.nl
Transport transport@rocleiden.nl
Veiligheid veiligheid@rocleiden.nl
Welzijn welzijn@rocleiden.nl
Zorg zorg@rocleiden.nl

 

 
Weet u niet precies welk mailadres het juiste is, mail dan uw vraag naar info@rocleiden.nl.

Wilt u meepraten? Meld u aan voor de klankbordgroep ouders!

ROC Leiden heeft een klankbordgroep  waar ouders kunnen meedenken en praten over de ontwikkelingen binnen onze school. Heeft u interesse om deel te nemen aan een dergelijke klankbordgroep?

Heeft u nog andere vragen?

Deze website maakt gebruikt van cookies
sluiten